Підписано Меморандум про взаєморозуміння між Дежавним університетом інтелектуальних технологій та ISOC Ukraine

9 вересня 2022 було підписано МЕМОРАНДУМ ПРО ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ між Державним університетом інтелектуальних технологій і зв’язку та громадською організацією «Українське відділення всесвітньої Інтернет спільноти».

Сторони домовилися проводити впровадження інноваційних механізмів розвитку та управління Інтернет, налагодження результативної співпраці різних Інтернет стейкхолдерів, участі академічної спільноти, викладачів та студентства ДУІТС у вирішенні технологічних та технічних питань, питань розвитку доступу Інтернет та Інтернет безпеки, розвитку викладання Інтернет, враховуючи потребу у взаємній співпраці. по побудові ефективної моделі взаємодії наукової спільноти, вищих навчальних закладів, лідерів академічної думки, викладачів та студентів представляє спільний інтерес для подальшого накопичення досвіду та практик щодо вирішення та сприяння вирішенню проблем управління Інтернет.

Сторони також домовилися про співпрацю з метою впровадження найкращих практик з управління Інтернетом, які дають можливість стейкхолдерам привертати увагу до актуальних проблем управління Інтернетом, практично відпрацьовувати питання здорового Інтернету для майбутніх поколінь.