Підписано Меморандум між Державним університетом інформаційно-комунікаційних технологій і ISOC UA

15 грудня 2023 підписано МЕМОРАНДУМ ПРО ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ між Державним університетом інформаційно-комунікаційних технологій (Державний університет телекомунікацій) та громадською організацією «Українське відділення всесвітньої Інтернет спільноти» (ISOC Ukraine Chapter).

Сторони домовилися співпрацювати з метою впровадження найкращих практик з управління Інтернет які дають можливість стейкхолдерам привертати увагу до актуальних проблем управління Інтернет, практично відпрацьовувати питання здорового Інтернету для майбутніх поколінь.

Сторони визначили своєю метою впровадження інноваційних механізмів розвитку та управління Інтернет, налагодження результативної співпраці різних Інтернет стейкхолдерів, участі академічної спільноти, викладачів та студентства ДУІТС у вирішенні технологічних та технічних питань, питань розвитку доступу Інтернет та Інтернет безпеки, розвитку викладання Інтернет, враховуючи потребу у взаємній співпраці. по побудові ефективної моделі взаємодії наукової спільноти, вищих навчальних закладів, лідерів академічної думки, викладачів та студентів представляє спільний інтерес для подальшого накопичення досвіду та практик щодо вирішення та сприяння вирішенню проблем управління Інтернет.

З боку Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій Меморанду підписано ректором, д.т.н., професором, заслуженим працівником народної освіти України Толубко Володимиром Борисовичем.