Стан Інтернету 2023

Дата / час
09.03.2023
16:00 - 18:00


9 березня 2023 року знову настав час для «Стану в Інтернеті» — зібрання для обговорення важливих питань конфіденційності, платформи, самовизначення та цифрових прав. Цього року лекцію проведе письменник, художник, журналіст і технолог Джеймс Брайдл (вони/вони). Бридл досліджує, як радикальні технологічні моделі можуть децентралізувати владу. Лекція ведеться англійською мовою.

Про Джеймса Брайдла

Джеймс Брайдл працює як письменник, художник, журналіст і технолог. Їхні роботи замовляли галереї та інституції та виставлялися по всьому світу. Бридл пише про літературу, культуру та мережі та публікується в журналах і газетах, зокрема Wired, Atlantic, New Statesman, Guardian і Financial Times.

Маючи досвід інформатики, вони розглядають питання про те, що таке інтелект. У новій книзі «Шляхи буття» Брідл розглядає захоплюючі, дивовижні та різноманітні способи існування на Землі. Їм цікаво, що означає бути розумним? Це щось унікальне для людей чи ми поділяємо це з іншими істотами? І чого ми можемо навчитися з розуму природних систем, які нас оточують?

Більше інформації: https://waag.org/en/event/state-internet-2023/

Залишити коментар